Bilgi Hazinem – Teknoloji, Oyun, Sağlık ve Daha Fazlası

  1. Anasayfa
  2. TELİF HAKKI BİLDİRİMİ

TELİF HAKKI BİLDİRİMİ

bilgihazinem bilgihazinem -
81 0

Bu web sitesi, bilgihazinem.com.tr, tarafından işletilmektedir. Bu sayfa, ziyaretçilerimizin ve içerik üreticilerimizin telif haklarına saygı göstermeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle, sitemizde yer alan her türlü materyalin telif hakkı konusunda ciddiyetle hareket ediyoruz.

Telif Hakkı İhlali Bildirimleri

Eğer siz, ya da sizin adınıza hareket eden bir başkası, sitemizde yer alan bir içeriğin telif haklarına aykırı olduğunu düşünüyorsanız, lütfen aşağıdaki bilgileri içeren bir bildirimde bulunun:

  1. İhlal iddia edilen içeriğin açık bir tanımı.
  2. İhlal iddia edilen içeriğin tam konumu (URL).
  3. İhlal iddia edenin adı, adresi, telefon numarası ve e-posta adresi.
  4. İhlal iddia edilen içeriğin neden telif hakkına aykırı olduğuna dair açıklamalar ve telif hakkınızın sahibi olduğunuza dair kanıtlar.
  5. İhlal iddia edenin beyanının, “gerçekten de telif hakkı sahibi olduğu” bir şekilde, yasal sorumluluğa sahip olduğu bir ifade.

Telif hakkı ihlali bildirimlerinizi info@bilgihazinem.com.tr adresine e-posta ile iletebilirsiniz.

Yanıt Süreci

Telif hakkı ihlali bildirimlerinizi aldıktan sonra, derhal içeriği inceleyeceğiz ve gerekli görüldüğünde içeriği kaldırma veya erişimi engelleme hakkını saklı tutarız. Bu süreçte size bilgi verilecektir.

Diğer Telif Hakları İle İlgili Konular

Bu sayfa, sadece telif hakkı ihlali bildirimleri ile ilgili bilgi içermektedir. Diğer telif hakları veya kullanım koşulları ile ilgili sorularınız varsa, lütfen info@bilgihazinem.com.tr adresinden bizimle iletişime geçiniz.

Bu telif hakkı bildirimi, bilgihazinem.com.tr tarafından sunulan hizmetlere ve içeriklere uygundur ve zaman zaman güncellenebilir.