Bilgi Hazinem – Teknoloji, Oyun, Sağlık ve Daha Fazlası

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Oyun
 4. »
 5. Tekken 8 için Yoshimitsu Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Tekken 8 için Yoshimitsu Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Bandai Namco, Tekken 8 için oynanabilir karakter Yoshimitsu'yu dövüş içinde gösteren yeni bir fragman yayınladı.

bilgihazinem bilgihazinem -
73 1
Bandai Namco, Tekken 8 için oynanabilir karakter Yoshimitsu’yu dövüş içinde gösteren yeni bir fragman yayınladı. Yaklaşık 2,5 dakikalık fragman içerisinde karakterlerin dövüş animasyonlarını, tarzlarını, tekniklerini ve daha fazlasını görebiliyorsunuz.
Tekken 8 üst düzey bir dövüş deneyimi sunmayı hedefliyor 
Tekken 8 oyunu içerisinde farklı farklı oyun modları yer alıyor ve bu oyun modları ile beraber deneyiminizi daha fazla özelleştirebiliyorsunuz. Örneğin Arcade Quest oyun modu içerisinde tek oyunculu bir deneyime geçiş yapabiliyor ve burada kendinize özgü yeni bir karakter oluşturabiliyorsunuz. Böylece bu karakterle beraber büyük bir mücadeleye atılabiliyorsunuz.
Oyun içerisinde ortak bir alan bulunuyor. Bu alanda diğer oyuncularla beraber kapışabileceğiniz kısımlar yer alıyor. Kendi hikayenizi yaşayabileceğiniz bitirici hareketlerle beraber yeteneklerinizi ortaya koyabiliyorsunuz. Ayrıca yeni eşyaların ve özelleştirmelerin kilidini açabiliyorsunuz.
Tekken 8 PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için 26 Ocak 2024’te çıkış yapacak. PlayStation için 14 Aralık yani bugün, Xbox Series ve PC için ise 21 Aralık’ta bir demo yayınlanacak.
Karakter fragmanı

Yapılan Açıklama

Şimdi ön sipariş ver ve TEKKEN 8 için bonus içerikler kazan:

Avatar Kostümü: Paul Phoenix Seti

Paul Phoenix‘e dönüşmeni sağlayan beş eşyalı bir set!

Ultimate Sürümü şunları içerir:

TEKKEN 8

 • 1. Yıl Oynanabilir Karakter Bileti

Oynanabilir 4 ek karakter

Avatar Görünümü: Kinjin

 • Karakter Kostümü: Gold Suit Paketi

– Her oynanabilir karakter için 1 kostüm (toplam 32)

 • Avatar Kostümü: Classic TEKKEN T-Shirt Seti

32 tasarım

 • Avatar Görünümleri: Kazuya Mishima, Jin Kazama ve Jun Kazama

Efsanevi dövüş oyunu serisinin yeni bölümü olan TEKKEN 8 için hazırlan.

 • Yeni Nesil için 32 Dövüşçü

Tamamen yeniden tasarlanmış karakter görselleri. Sıfırdan geliştirilen oldukça detaylı modeller ve yüksek kaliteli grafikler, TEKKEN’in kendine has dövüşlerine yeni bir ağırlık ve atmosfer katarak yeni nesil donanımların sınırlarını zorluyor. Kuvvetli bir sürükleyicilik hissi oluşturmak için hayat dolu mekânlar ve parçalanabilir arenalar deneyimi doruklara çıkarıyor.

 • Yeni Oyun, Yeni Rekabet

TEKKEN 8‘de Yumruklar Kadere Karşı. En uzun süredir devam eden video oyunu hikâyesi rekorunu elinde bulunduran TEKKEN serisinin yeni bölümü olan TEKKEN 8’de Mishima ile Kazama ailelerinin trajik destanı ve son karşılaşmanın bitişinden 6 ay sonra baba ve oğlun dünyayı sarsan kin dolu karşılaşmaları devam ediyor. Zamana meydan okuyan bu destanın yeni bölümünde Jin Kazama’nın gelişimi ve azmi ön planda yer alıyor.

 • Agresiflik ve Yıkımın vücut bulduğu, heyecan dolu dövüşler

Heat isimli yeni dövüş sistemi bir yandan karşılaşmaların agresif doğasını şiddetlendirirken diğer yandan da TEKKEN serisine özgü oyun hissini ve taktikleri koruyor. Parçalanabilir arenalarla dövüşlerdeki heyecan yoğunluğu büyük ölçüde artıyor. Süper hareket benzeri Rage Arts ile hem oyuncular hem de seyirciler gözlerini dövüşten ayıramayacak. Tüm bu çarpıcı mekanikler TEKKEN 8‘i serinin gelmiş geçmiş en ilgi çekici oyunu yapmak için bir araya geldi!

 • Tekken’deki hayatının tadını çıkar!

Arcade Quest isimli yeni tek oyunculu modda kendine has karakterini oluştur ve TEKKEN‘deki yeni hayatında maceraya çık. TEKKEN 8‘de birçok arcade alanında çeşitli rakiplerle dövüşürken açığa çıkan hikâyeyi gör, temel hareketlerde ve iş bitirici yeteneklerde ustalaş. İlerledikçe karakterler ve avatarlar için çeşitli özelleştirme eşyalarının kilidini aç.

*Bu sürüme ek olarak Standart Sürümü ve Deluxe Sürümü de mevcuttur. Lütfen aynı içerikleri tekrar satın almamaya dikkat et.

*Oynanabilir ek karakterler oyunun çıkışından sonra erişilebilir olacak.

İlgili Yazılar

1 Yorum

 1. Game - -

  Bandai Namco tarafından oyunculara sunulacak olan Tekken serisinin yeni oyunu Tekken 8 için yeni fragmanlar yayınlanmaya devam ediyor. Şimdi ise oyunda oynanabilir karakter olarak yer

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir